poniedziałek, 20 października 2014

Creative blog tour

Witajcie Kochani :) 

 w zeszłym tygodniu zostałam zaproszona przez przesympatyczną Bogusię do Creative Blog Tour. 

Bogusia bardzo mnie zaskoczyła takim wyróżnieniem, nie spodziewałam się takiego wyróżnienia. Wszak bloga prowadzę od nie dawna i jakoś chyba nie wyróżniam się jeszcze jakoś szczególnie w naszej blogowej rodzince :) Cieszę się bardzo z zaproszenia  do zabawy i jeszcze raz serdecznie dziękuję Bogusi.

A teraz przyszła pora odpowiedzieć na pytania:

Nad czym obecnie pracuję?

Oj Kochani moi dużo tego jest, bo ja to tak zaczynam, zostawiam, czekam na wenę, znowu wracam do czegoś co zaczęłam i albo to skończę,albo nie. Ale do rzeczy na dokończenie, a właściwie pomalowanie czekają moje wytworki z masy solnej (niedługo pokażę co też ulepiłam),
szydełkowy misiaczek czeka na pozszywanie, a poza tym cała sterta rolek po papierze toaletowym czeka na sprasowanie i obklejenie, będą stanowić bazy do albumów, a i jeszcze album jesienny niedokończony. Ach dużo tego, wszystkiego nie wymienię. Ale jak tylko coś dokończę to pokażę :)

Czym moje prace różnią się od innych?

Trudne pytanie i szczerze powiedziawszy to nie wiem. Jeśli chodzi o kartki, pudełka i tym podobne to myślę , że wyróżnia mnie ich skromność. Używam bardzo mało przydasi, ozdobników,itp. A poza tym w każdą pracę wkładam dużo serca i zaangażowania. 

Jak odbywa się mój proces tworzenia?

Proces tworzenia hm u mnie chyba nie jest sprecyzowany. Niczego z reguły nie planuję, nie przygotowuję, po prostu wpada mi coś do głowy, siadam i robię. A co robię - wielki bałagan. Wyciągam wszystko co może mi się przydać i coś kombinuję. A gdzie tworzę, oczywiście na podłodze. Nie to żebym nie miała biurka, stołu czy innego miejsca do tworzenia. Po prostu podłoga odpowiada mi najbardziej.

Dlaczego piszę bloga?

Piszę bloga przede wszystkim dla przyjemności poznawania nowych kreatywnych osóbek. Poznawania nowych technik, inspirowania się, rozmawiania z innymi, wymieniania poglądów. Chcę również poprzez swoje prace pokazać kawałek siebie, swojej osobowości. Nie chcę chować swoich wytworków do szuflady, wolę je pokazać światu. A blog daje mi taką możliwość.


Uf udało się odpowiedziałam na pytania, a teraz czas przedstawić dwie przesympatyczne osóbki, które zaprosiłam do wspólnej zabawy.

Pierwsza z nich to 

EDYTA L

która prowadzi bloga aniołowo masa solnaEdytka jest wielce utalentowaną osóbką, która tworzy głównie piękne anioły z masy solnej. Ale nie są jej obce również inne techniki, a jakie to możecie zobaczyć na jej blogu. Bardzo serdecznie zapraszam do Edytki.

Druga zaproszona przeze mnie osóbka to moja imienniczka 

AGATA 
(MAŁA SOWA)

autorka bloga Kącik małej sowy


Agatka jest przede wszystkim zaprzyjaźniona bardzo z igłą i nitką, czego dowodem są przecudne, sympatyczne maskotki. Nie obce jest są też Agacie szydełko, czy nożyczki. Co jeszcze umie wyczarować Mała Sowa zobaczycie na jej blogu. Zapraszam serdecznie.

Dziękuję dziewczynom za chęć udziału w zabawie i zapraszam na ich blogi, szczególnie w następny poniedziałek. Dziewczyny zmierzą się z pytaniami i poznamy ich odpowiedzi na nie. Zapraszam serdecznie.

Pozdrawiam 
witaminka
8 komentarzy:

 1. gratuluję Ci nominacji , jesteś niezmiernie kreatywną osóbką,
  bardzo Ci dziękuję za nominację i jeszcze w tak doborowym towarzystwie, bo Agatka jest bardzo zdoolną osóbką, jeszcze raz dziękuję i gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że taka niewyraźna wyszłam:)
  Dziękuję za wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnienia i cieszę się Agatko , że mogłam poczytac trochę wiećej o Tobie i Twoich robótkach.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Agatko i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Agatko gratuluję wyróżnienia, troszkę się o Tobie dowiedziałam :-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyróżnienia :-) Miło dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. fajnie poczytać,
  a dziewczynki zanawiedzę :-)

  OdpowiedzUsuń